Privát Familia sa nachádza na juhu Slovenska v obci Horné Saliby, v peknom a tichom prostredí, s bohatstvom prírodných, kultúrnych a historických krás, 50 km od Bratislavy. Ide o novozrekonštruovaný, samostatne stojaci rodinný dom, kde majú naši klienti absolútne súkromie. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, prípadne pre skupinu priateľov a známych.

Naše ubytovacie zariadenie hosťom poskytuje dve samostatné päťlôžkové izby s bezbariérovým prístupom s celoročnou prevádzkou.

Každá izba má jednu manželskú posteľ + 3 samostatné lôžka, nočné stolíky, skriňu na šatstvo, stôl s dvomi kreslami a farebný televízor s príjmom slovenských a českých programov. Ďalej má každá izba k dispozícii vlastnú komplet vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnkou a sociálne zariadenie /sprchovací kút, umývadlo a WC/.

V exteriéri zariadenia ponúkame klientom možnosť záhradného posedenia pod altánkom s možnosťou grilovania ako aj ďalšie služby ako napr.: možnosť zabezpečenia prístupu na internet, parkovanie v areáli, zapožičanie bicyklov a športových potrieb a iné.

Kde nás nájdete